Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Döl Kontrol (IPHONE)

Başlatan Gunhan Tuzunguc, 18 Mart 2013, 22:47:48

« önceki - sonraki »
Döl kontrolü için IPHONE un 4 veya 5 serisinin flasını acın ve yumurtayı üzerine oturtun diger elinizle destek verin...gorduklerinize inanamayacaksınız...Tam bir kontrol saglıyor. Dollenmis yumurtalardaki tüm detayları gosteriyor... Mesajı Paylaş

• Gösterim 7,577 
  • Yumurta
  • 11 Yanıtlar

ıponum olsaydı denerdim ama malesef yok Mesajı Paylaş

Çok teşekkürler gayet pratik bir uygulama mutlaka deneyeceğim :) Mesajı Paylaş

önce nokıa 5800 la kontrole başladım.
sorna nokia c6 01 ile devam ettim
şimdi samsung s2 ile kontrol ediyorum çok işe yarıyor. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

Beyin :D Türk aklı iyi fikir :D  :-* Mesajı Paylaş
Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN

Eğer bi Kulucka makinam olursa makinaya koyduğum yumurtaları kontrol ederim artık...! Mesajı Paylaş
Bıçak yarasından ibarettir insan vücudu.Dostları sırtına saplar,Sevdiği ise kalbine...!Tel: 0532 202 85 99 Antalya/Merkez

Kulucka makinası sart degil..Belki yumurtalara yatmıs bir tavukta aynı işi gorebilir. Mesajı Paylaş

Haklısınız doğrudur ama ben yayladayim bizim tavuklarımız Mayıs Haziran gibi Gurk oluyorlar..Bende makina almak istiyorum bu yüzden...! Mesajı Paylaş
Bıçak yarasından ibarettir insan vücudu.Dostları sırtına saplar,Sevdiği ise kalbine...!Tel: 0532 202 85 99 Antalya/Merkez

vay arkadaş benim tavuklarda bi anormallik var o zaman şuanda 5 tanesi gurk oldu ıslıyorum Yumurtaya yatmasın diye :) makine var neye uğraşıyorlar anlamadımki :)) Mesajı Paylaş
insanın puştu İle Uğraşacağına Allahın Kuşu İle Uğraş..

çok pahalı bir döl testi olur bu :D Mesajı Paylaş
Doğaya  saygı  duy

10tl lik let lambalarda İş görüyor. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Bende genelde telefonumdaki led ışık ile kontrol yapıyorum. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.