Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Google Reklamları

Gönderen Konu: Makinemdeki ısı sorunu :( :(  (Okunma sayısı 1224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Soner Kırmaz

• *
  • Balıkesir- Susurluk Sonerrenos1881@gmailçcom
Makinemdeki ısı sorunu :( :(
« : 23 Mart 2013, 20:24:07 »
Abilerim , bir makine aldım , herşey yolunda iken termostat taki sorunu farkettim . Göstergeler yani ayarlar tamam nerede duracak nerede açacak hepsi ayarlı fakat üst sınıra ulaştığında durmasına rağmen sıcaklık artıyor . 39 a kadar geliyor . Aynı durum alt sıcaklık içinde geçerli 37.5 te yanıyo ama hala sıcaklık düşüyo . Allah rızası için yardım edin... Havalandırma mi sorunlu , prop mu sorunlu ki bunu pek sanmıyorum , yalıtım kötü desek adam önceden kullanmış . Yardım yardım yardım
Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN

Google Reklamları

Çevrimdışı Soner Kırmaz

• *
Ynt: Makinemdeki ısı sorunu :( :(
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2013, 20:25:29 »
Marka enda 1411 di sanırsam
Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN

Çevrimdışı Soner Kırmaz

• *
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2013, 13:00:14 »

Çevrimdışı erol evrim

• *
  • KULUÇKA DÜNYASI TÜRKİYE'NİN ÖZGÜR PAYLAŞIM FORUMU
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2013, 14:41:54 »
Havalandırması azda olsa fazla ama havalandırma deliğinin fazlalığın sıcaklığın düşmesine neden olurdu sorun termostatdda olabilir durduğunu gösteriyor olablir fakat yinede işlemeye devam ediyorda olabilir garip bir durum

« Yanıtla #4 : 28 Mart 2013, 20:12:17 »
Öncelikle aydınlatma ampül değil sanırım rezistans ise makina 37,7 kapatsa bile maalesef ısı hala yükselme yapar(rezistans tellerinden) bunuda dimmer keser.
www.facebook.com / Profesyonel Tavukçuluk...
Beslenilen Türler;
Light Brahma,Blue Brahma,Splash Brahma,Austrolop,Wyandotte,Light Sussex,Bıldırcın

« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2013, 21:38:21 »
pid kontrollu termostat sart kulucka makınalarında senin makınanda kac adet ampul var ve watt degerleri ne fan calışıyormu ?
Rüzgar her zaman Kaptanın istediği gibi esmez

Google Reklamları