Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Beklediğim Yumurtalar Gelmeye Başladı :)

Başlatan muhammet ali temel, 14 Mart 2012, 19:55:14

« önceki - sonraki »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Mesajı Paylaş

bunlar ne yumurtaları Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
bunlar ne yumurtaları
habes,buff brahma,colombian buff brahma,denizli,yesil yumurtacı Mesajı Paylaş

Bugun Makinaya Start Verdim :)

Tix-9'da yumurtaları elle mi çeviriyorsunuz? Mesajı Paylaş
[pre] [color=blue][size=12pt][font=georgia] :) Dikkat KanatlıSever Var! :)[/font][/size][/color]

[/pre]
  [url=http://aseven97@hotmail.com]aseven97@hotmail.com[/url]

Tix-9'da yumurtaları elle mi çeviriyorsunuz?
Evet avuç içiyle günde 2 3 kere yuvarlar şekilde karıştrarak Mesajı Paylaş

Evet avuç içiyle günde 2 3 kere yuvarlar şekilde karıştrarak

Avuç İçi Derken? Mesajı Paylaş

Avuç İçi Derken?
yanı elinizin ortasına gelecek sekilde yumurtayla temas ettirip ceviriyorum ben bu sekilde yapıyorum Mesajı Paylaş

Avuç İçi Derken?
yanı elinizin ortasına gelecek sekilde yumurtayla temas ettirip ceviriyorum ben bu sekilde yapıyorum

Allah Allah, İki Parmağımızla Tutup Çevirsek Olmuyor mu? Mesajı Paylaş

valla kardesim o herkesin tercihine kalmıs bişi:) ben ilk basta cevirirken bırbırıne carpar kırılır diye cok korktum :) Mesajı Paylaş

Sanırım avuç içinin esprisi, daha yumuşak olması. Hem parmaklar daha sert ve ani hareketler olabilir ama avuç içiyle yumurtayı okşaya okşaya, risksiz bir şekilde hallediliyor... :) Mesajı Paylaş
[pre] [color=blue][size=12pt][font=georgia] :) Dikkat KanatlıSever Var! :)[/font][/size][/color]

[/pre]
  [url=http://aseven97@hotmail.com]aseven97@hotmail.com[/url]

valla kardesim o herkesin tercihine kalmıs bişi:) ben ilk basta cevirirken bırbırıne carpar kırılır diye cok korktum :)

Sanırım avuç içinin esprisi, daha yumuşak olması. Hem parmaklar daha sert ve ani hareketler olabilir ama avuç içiyle yumurtayı okşaya okşaya, risksiz bir şekilde hallediliyor... :)

Heee Şimdi Anladım Sanırım... Avuç İçini Değdirik Sağa Yada Sola Doğru Sürttürerek Çevirme Prensibi :) Bence İki Parmakla Tutup Çevirmek Daha Kolaydır. Ama Neticede Yapan Bilir işi... Ben Hiç Yapmadım :) Mesajı Paylaş

Makinadaki Sıcaklık

(http://bit.ly/c25MCx)

oda sıcaklıgı

(http://bit.ly/c25MCx) Mesajı Paylaş

çıkımdason 11 güne girdim :) gel ya cıkım gel :D Mesajı Paylaş

inşallah fuul cıkım alırsın kardeşim Mesajı Paylaş
bize heryer GİRESUN

çıkımdason 11 güne girdim :) gel ya cıkım gel :D
Daha dur sen son günlere gir ozaman göreceğim seni bakalım yerınde durabılıyor musun ;D ;D ;D Mesajı Paylaş

erol kardesım bılıyorum duramıyorum :D sabrı bey ful ımkansız :) 50 yumurtadan 20 tanesini attım dun dol kontrolunde Mesajı Paylaş

İşaallah kalanlardan eksiksiz çıkım alrsın Mesajı Paylaş
77 Yalova

Evet Bugun Makınaya Koyalı 17. Gün Bu Gece Cıkıma Alıyorum :) İnsallah Hayırlısıyla Çıkarlarda Fotolarını Sizlerle Paylaşırım :) Mesajı Paylaş

Hele bır çıksınlar kardesım foto Allah ın emrı :) :) Mesajı Paylaş

Muhammet bey, termometre dışarıda durunca doğru ölçebiliyor mu sıcaklığı ?

Çevirme işleminde yanlış olmaması için bunu bize video ile göstereblirmisiniz.
Bende kısmet olursa salı günü çalıştırıcam makinamı. Mesajı Paylaş
la vie est breve..

Yumurta Yüklemesi Yapmadan önce 2 adet termometreyle ölçüm yaptım gayet iyiydi. Çevirme sistemine gelince ben ilk başta korkuyordum ya çevirirken kırarsam diye :) çevrmeyi durdurdm video çeker atrdm ama malesf bidaki yuklememe. Ama ben anlatayım ; yumurtalar makina içinde kapagnı açıyorum sonra elimle oksar gbgi tüm yumurtaları hem karıştrıyorum hemde çevirmş oluyorum. Aceleye gerek yok egerki oda sıcaklgı uygunsa rahat rahat çevrin sıcklgn zarar verecek kadar duşmesi ve soğuması 40dk Mesajı Paylaş

Teşekkürler,  ölçü olarak vermek gerekirse bir yumurtaya paralel olarak  2 çizgi atıp..  bir çevirişti bu çizgiler 180 derece yer değişrecek kadar mı çeviriyoruz.  :)  İlk çıkımım olucak ve minimum can kaybı istediğim için çok dikkatli olmak istiyorum aslında bu süreci belkide ısı ve nemi ayarlayıp en az bir tavuk kadar doğal takip etmek belki de en doğrusu.. yinede tebdil-i mekanda ferahlık vardır :) Mesajı Paylaş
la vie est breve..

yumurtanın bir tarafına A bir tarafına B kodunu koyuyorum her çevirişimde faklı kodu görüyorum o şekilde Mesajı Paylaş

evet daha kısa ve net oldu :) Mesajı Paylaş
la vie est breve..

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.