Google

Tavşan Üremesine Dur Diyemiyor

Başlatan sadık akgün, 09 Mart 2014, 20:51:40

« önceki - sonraki »
yurdum insanında tuhaf olaylar. bu adamı yerinde olsaydınız napardınız  :) youtube eklentisi bulamadım sanırım yok.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,343 
  • Diğer Canlı Türleri
  • 5 Yanıtlar

Tavşan mükemmel bir hayvan üretimi ve her şeyi ile beraber ben çok seviyorum keşke benimde öyle olsa :)

Şu denizli horozuna hayranım ;
Mesajı Paylaş

Tavşan mükemmel bir hayvan üretimi ve her şeyi ile beraber ben çok seviyorum keşke benimde öyle olsa :)

Şu denizli horozuna hayranım ;

youtube öle birşeyki verdiğin videodan bi başladım en son bunu izliyor olarak buldum kendimi :=)

Mesajı Paylaş

Öyle bir bağımlılık kapasitesi var youtube'nin müzik dinlemek için giriyorsunuz çok farklı yerlerde buluyorsunuz kendinizi :) Mesajı Paylaş

tavşanlar çok çabuk ürerler.
1 çifti senede 50- 80 yavru yaparlar.
ama bence çok sevimli hayvanlardır. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

tavşanlar çok çabuk ürerler.
1 çifti senede 50- 80 yavru yaparlar.
ama bence çok sevimli hayvanlardır.

Lop tavşanı içinde mi aynı bu ? Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.