Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

yeni yaptıgım makınam

Başlatan gökhan sivritepe, 03 Mart 2012, 11:35:59

« önceki - sonraki »
arkadaşlar konyada adam  15  tlye satıyor 12  volt  tam  contron 30 için tasarlanmış 4 saatte 1  turatıyor calıştıgını anlamıyorsun bile bu arada kuluçka makinesine ne kadar özen gösterirken yaparken okadar hüsran basit saklama kabından plastikten yaptım  canavar gibi  tum  cıkımlarımı  o makinemde alıyorum fazlada  ugrasmamak lazım makinede ama  bu işin  sonu yok her ölçüde  her  sekılde  makine yapılıyor umarım herkez  beklediğinden  fazla iyi sonuc  alır  tşk. Mesajı Paylaş

istanbulda oturan arkadaşlar karaköy selanık pasajında  ıstedıgı motorları temın ede bilir
ne kadar öznilirse okdar kötü olur yorumuna katılmıyorum  ozam  hıç kendımı zı  gelıştıremeyız bence her zaman ennısın yapmak  gerekır sayırn şakir terzioğlu   çıkım böyümüde çıkım yaptıgınız  civ  civleriniz paylaşırsanız hepimizin gözü  gönlü açılır Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.