Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Civcivlerde İshal

Başlatan sefa bektaşoğlu, 01 Haziran 2014, 23:42:39

« önceki - sonraki »
90 GÜNLÜK YARKARLARIM DA GECEN HAFTA BRONSİT BAŞLANGICI VARDI HİPRODOXİN KULLANIM DIM ŞU AN BAYA DÜZELDİLER YALNIZ BUGUN FARKETTİM KANLI İSHAL OLANBİR YARKA VARDI NE YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. Mesajı Paylaş

• Gösterim 12,091 
  • Hastalıklar Ve Tedavileri
  • 15 Yanıtlar

Bronşit olduğu nasıl anlaşılıyor  :-\ Mesajı Paylaş

nasıl tedavi edilir bilmiyorum ama geçmiş olsun  :'( Mesajı Paylaş

İlacı Sularına 5 gün katın Kanlı ishal tehlikelidir...

(http://hizliresim.com/jJRQqL) Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
İlacı Sularına 5 gün katın Kanlı ishal tehlikelidir...

(http://hizliresim.com/jJRQqL)
bizde pazardan 2 tane etlik tavuk almıştık ondada bi hastalık vardı galiba 8-9 tavuğu temizledi gitti  :-[ Mesajı Paylaş

teşekkür ederim hemen başlayım tedeviye Mesajı Paylaş

bu HİPRODOXİN işe yarıyormu benim civcivler de hapşırıyor 3 tane yarka var nefes alırken hışırtı geliyor bığazından etkisi olurmu veya hapşırmalarını nasıl önlerim Mesajı Paylaş

bu HİPRODOXİN işe yarıyormu benim civcivler de hapşırıyor 3 tane yarka var nefes alırken hışırtı geliyor bığazından etkisi olurmu veya hapşırmalarını nasıl önlerim
işe yarıyorsa bu HİPRODOXİN i nerden bulabilirim veterinerden mi, eczaneden mi? Mesajı Paylaş

Kanlı ishalde coxidinde iş yapıyor o ilacı bulamazsanız aklınızda bulunsun.O da olmazsa antikoksidiyal ilac derseniz verirler.
-Kanlı ishalde hayvanları hiçbişi yemezse yemi biraz islatıp siz yedirin ki açlıktan bitkin düşmesinler.
-Ortamı dezenfekte edip kurulayın toz kireç serpin
-Altlığı sık tazeleyinki kanlı dıskıyı tekrar yemesinler.
-Altlığın ıslanmamasına dikkat edin.
-Dıskı bulasık yem-su olmamasına dikkat edin.
Geçmiş olsun. Mesajı Paylaş

bu HİPRODOXİN işe yarıyormu benim civcivler de hapşırıyor 3 tane yarka var nefes alırken hışırtı geliyor bığazından etkisi olurmu veya hapşırmalarını nasıl önlerim

Hipradoxsi-s  CRD üst solunum Hapşurma,tıksırma,göz ve burun akıntısı,Hırıltı gibi hastalıklarda 0,5 cc olarak 1 lıtre içme sularına hergün su tazelenmek şartı ile 5 gün verilmelidir.Hayvan sayısı az ise Hayvanların ağız içerisine ve gözlerine Kulak temizleme çöpü ilede sürülebilir... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Hipradoxsi-s  CRD üst solunum Hapşurma,tıksırma,göz ve burun akıntısı,Hırıltı gibi hastalıklarda 0,5 cc olarak 1 lıtre içme sularına hergün su tazelenmek şartı ile 5 gün verilmelidir.Hayvan sayısı az ise Hayvanların ağız içerisine ve gözlerine Kulak temizleme çöpü ilede sürülebilir...
[/quote
teşekkürler bilgi için bu ilacı nereden temin edebilirim eczaneden mi yoksa veterinerden mi
Mesajı Paylaş

Veteriner Eczanesinden temin edebilirsiniz... Mesajı Paylaş

Veteriner Eczanesinden temin edebilirsiniz...
teşekkürler şimdi veterinere gittim hipradoxi oral çözelti verdi bu işini görür dedi Mesajı Paylaş

Ilaci verdikten sonra sonucu paylasirmisin lutfen Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Ilaci verdikten sonra sonucu paylasirmisin lutfen
tamam ilacı verdikten birkaç gün sonra videolu olarak hasta ve ilaçtan sonraki halini gösterebilirim Mesajı Paylaş

Tesekkur ederim... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.