Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi


Reklamlar

Broiler Damızlik

Başlatan Onuralcakir, 07 Ocak 2013, 20:40:00

« önceki - sonraki »
S.a arkadaslar pazardan aldıgımız broileride damızlık olarak kullanabilirmiyiz yada damızlık olarak nerde satılıyor bilginiz adresler var mıdır acaba ? Mesajı Paylaş


  • Gösterim 4,228 
  • Tavuk
  • 6 Yanıtlar






Pazarda atılanlar damızlık olarak kullanılamaz. Çünkü onlardan çıkacak civcivler broiler özelliğini sonrki nesillere taşımazlar. Broiler damızlıkları nereden alacağınızı bir broiler çiftliğine giderek sorabilirsiniz.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
S.a arkadaslar pazardan aldıgımız broileride damızlık olarak kullanabilirmiyiz yada damızlık olarak nerde satılıyor bilginiz adresler var mıdır acaba ?
onur bey sen hobicisin neo öyle pazar tavuğu falan pazardan tavuk kesip yemek için alınır saygılar Mesajı Paylaş

yok fatih bey, onur kardeş hobici değil gelecegin iş adamı :)
yanlız sordugu soruların çogunun cevabı internette var. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Tecrübeli insanlarla konusmak dahada bi ayrı oluyo :D Mesajı Paylaş

paza zaten damızlık olabılecek broiler olmazkı Mesajı Paylaş

Bu damızlıklar bize çoğunlukla yurtdışından gelir.O yüzden yurtiçinde pek bulamazsınız.Ama yinede çiftliklere bir danışın. Mesajı Paylaş
Çotanak28


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter


Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.