Reklamlar

Dünyada ve Ülkemizdeki Ticari Yumurtacıların durumu hakkında tablo

Başlatan İLYAS ŞEN, 29 Ocak 2014, 11:52:55

« önceki - sonraki »


Arkadaşlar menfaatin hüküm sürdüğü alanlarda vicdani veya insani duyguların tatile çıktığı malesef bir gerçekliktir. Bu tablo da bunu çok açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Yorumlarınızı bekliyorum.
Mesajı Paylaş


[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com
  • Gösterim 3,018 
  • Kümes Hayvanları Genel
  • 3 Yanıtlar
organikte bile 2 facia var  :(  :(  :( Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Vahşi kapitalizmin kuralları ne yazık ki tam gaz işlemeye devam ediyor  >:( Mesajı PaylaşMalesef artan besin ihtiyaçları hükümetlerin bile elini ayağını bağladığı için kimse bir şey yapamıyor malesef.
Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter


Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.