Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi


Reklamlar

Yeni sezon hazırlıkları

Başlatan İLYAS ŞEN, 16 Kasım 2011, 12:55:15

« önceki - sonraki »


Arkadaşlar yeni sezon yaklaşıyor. Sezonda bilgi olmas bakımından bu başlık altında üyelerimizin ellerinde bulunan cinsleri paylaşmasını rica ediyorum. Böylece bir ihtiyaç hasıl olduğunda ilgili kişiye yönlendirme yapabiliriz.

İlk olarak ben bahsedeyim. Şu an elimde buluunanlar.

Sezonda yumurtaya başlayacak olanlar

Light Brahma
Light Sussex
Dark Brahma.

Bu saydıklarım kalitesine çok güvendiğim kaliteli damarlardır. En kısa zamanda resimlerini de paylaşacağım inşallah.

Mesajı Paylaş


[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com
  • Gösterim 7,292 
  • Tavuk
  • 14 YanıtlarUzun zaman giremedim siteye görmeyeli site sakinlerimiz kalabalıklaşmış. Sitemiz daha bir güzelleşmiş. Maşşallah.

Bende yeni sezonda Köy tavuklarımla sahnede olacağım. Bahar aylarında kuluçkalık yumurta satışı oldukça hızlanıyor. Bereketli sezonlar dilerim.

Mesajı PaylaşMerhaba arkadaşlar. Bende işlerimden dolayı uzun sire siteye giremedim. Ama sezon yaklaştıkça bir heyecan başladı sormayın gitsin. Bu sezon ben kaz üretmek istiyorum. Üyelerimizden elinde kaz bulunup ta yumurta paylaşabilecekler olursa çok sevinirim. Tabi ücreti mukabilinde. Ama şimdi değil ha şubat mart gibi inşallah.

Mesajı Paylaş

Sezonda Yumurtlayacak Cinslerim:
* Siyah ßeyaz Tepeli Fizan
* Kırçıl ßeyaz Tepeli Fizan
* Gri Cüce Koşin
* Hint
* Kaba Kulak ( melezlemeyle ortaya Çıkmış)
* Pekin Ördeği Mesajı PaylaşKardeşim siyah beyaz fizanların rahibe fizan mıdır? Yoksa karışık renklimi ?

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Rahibe fizan abi. Fotograflarını yükledim.. Uye kumeslerine pek yakndan cekmemişim.. İns. Pazar gunu birebr fotograflicam Mesajı Paylaş


İnşallah sezonda paslaşırız.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

herzaman abi :) kuluckadünyası üyelerıyle paylasmaktan zevk alırım.. Mesajı Paylaş

evet arkadaşlar sadece 4 kişiden ses çıkardık başka kimse yokmu arkadaşlar? Bakın sezonda geliyor Mesajı PaylaşSezon başlamadığı için bir çok arkadaşımız uyku modunda sanırım. İnşallah sezon yaklaştıkça ilgi alaka artacaktır.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Sezonda yeşilbaş ördeklerimle ve ispençlerimle piyasada olup hobicilerin ihtiyaçlarını karşılamak zevk olacaktır. Mesajı Paylaş

Kulucka Dünyası ßukadarmıyız ßız? Haydin Yokmu Daha ßaşka Sezonda Paslaşacak Mesajı Paylaş


Arkadaşlar ben kümesin zeminini çamur olmaktan bir türlü kurtaramıyorum. Askılı suluk denedim güvercin suluğu denedim. Neler yaptım suları deviriyorlar. İmkanım da kısıtlı olduğu için masraf etmeden çözüm bulmaya çabalıyorum bir türlü olmadı.

Mesajı PaylaşÇelebi kardeş bende de benzer bir sorun vardı en ucuz çözümü ahşap palet ler. Kümesin zeminine koyuyorsunuz altlarına da 4 köşeye tuğla benzeri bir yükseklik koyuyorsunuz böylece çamur ile alakalrı kesiliyor.

Mesajı Paylaş

Evet Arkadaşlar Sezon Geldi Geliyor.. Kim hangi türleriyle Sahnede Olacak Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter


Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.