21 Eylül 2021, 19:40:11

Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum SitesiReklamlar

Mini yarışma

Başlatan İLYAS ŞEN, 02 Mayıs 2012, 12:37:18

« önceki - sonraki »
02 Mayıs 2012, 12:37:18 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2012, 12:39:57 ilyas şen  Yarışma süresi 02-05-12  / 04.05.12 arasıdır.
  Yarışma konusu : Resim yarışması
  İçerik : Orman yeşil alan canlı türleri vahşi veya evcil olabilir bu resimleri paylaşmak.
  Katılım kuralı : Sitemiz üyelerinin tümü bu yarışmaya katılabilir. Tek kısıtlama her üyemiz sadece bir resim paylaşabilir.
  Jüri seçimi : Tüm üyelerimiz jüri olarak oy kullanabilir. Her üyemizin bir oy hakkı vardır. Yarışmaya katılanlar ın da bir oy hakkı vardır. kendileri dışındaki yarışmacılara oy verebilirler.
Oylama tarihi : 05.05.12 / 06.05.12 tarihlerinde oylama yapılacaktır.

Ödül: 07.05.12 tarihinde kazanana kargo ile gönderilmek üzere 12 adet Brahma yumurtası sarı siyah beyaz muhtelif renklerde damızlıkların yumurtası. Yarışma için yeni bir bölüm açılacaktır. Yarışmaya katılmak isteyenler paylaşmak istedikleri resmi o bölümde kendi ismi ile bir başlık açıp paylaşabilirler.

Tüm katılımcılara başarılar dilerim.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Mesajı Paylaş


<br /><br />Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,650 
  • Duyurular
  • 5 Yanıt
İlyas abi resimmi fotoğrafmı. makinayımı çıkartayım,pastel boyalarımı cıkatayım Mesajı PaylaşÇok özür dilerim o konuyu açıklamamışım. Makine ile çekilmiş fotolar olması gerekiyor.

Mesajı Paylaş
<br /><br />Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapYarışmanın daha çok kişi tarafından farkedilmesi için yarışma süresini uzatmaya karar verdik. Resim yayınlama süresi 06.05.2012 pazar akşamına kadar uzatılmıştır. Oylama ise sonraki hafta yapılacaktır.

Mesajı Paylaş
<br /><br />Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Sonuç ne olacak ilyas abi. Mesajı Paylaş

  Katılım olmadı güzel kardeşim. 3 Mayıstan bu güne bir ilave kişi daha katılım yapmadı. Mecburen ilgisizlikten yarışma iptal. Dilerse Sayın Hakan Üretir. Yarışmaya katılmış olanlara hediye babında yumurta gönderebilir.

Mesajı Paylaş
<br /><br />Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter